Masz pytanie ? Zadzwoń: INFORMACJA KOLEJOWA 19 757

23.08.2010

Zmiana rozkładu jazdy pociągu rel. Jelenia Góra-Legnica

W dniu 31.08.2010 r. ulegnie zmianie rozkład jazdy pociągu nr 60729.


 

Poniżej zmieniony rozkład jazdy:

Pociąg nr 60729 rel. Jelenia Góra-Legnica

Jelenia Góra odj. 15:58 (15:54, -4 minuty)
Jeżów Sudecki 16:05 (16:01, -4 minuty)
Siedlęcin 16:14 (16:10, -4 minuty)
Pilchowice Zapora 16:23 (16:18, -5 minut)
Pilchowice Nielestno 16:31 (16:26, -5 minut)
Wleń 16:39 (16:34, -5 minut)
Marczów 16:50 (16:45, -5 minut)
Dębowy Gaj 16:59 (16:53, -6 minut)
Lwówek Śląski 17:12 (17:06, -6 minut)
Rakowice Wielkie 17:22 (17:16, -6 minut)
Niwnice 17:39 (17:33, -6 minut)
Gościszów 17:48 (17:42, -6 minut)
Nowogrodziec 17:52 (17:46, -6 minut)
Zebrzydowa 18:05/18:11 (17:59/18:05, -6 minut)
Bolesławiec 18:20 (18:14, -6 minut)
Chojnów 18:36 (18:30, -6 minut)
Miłkowice 18:42 (18:37, -5 minut)
Legnica przyj. 18:50 (18:45, -5 minut)

Przepraszamy za utrudnienia.


Komentarze

Ten artykuł nie był jeszcze komentowany

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Najpopularniejsze

Newsletter

Skontaktuj się


INFORMACJA KOLEJOWA



Koleje Dolnośląskie S.A.
tel.: + 48 76 753 51 22 (8-20)
tel.: 703 302 503 (24h) - opłata
za min. połączenia 2,08 zł brutto

Przewozy Regionalne sp. z o.o.
tel.: 782 451 992 (24h)
tel.: 703 20 20 20 (24h) - opłata
za min. połączenia 1,29 zł brutto