Masz pytanie ? Zadzwoń: INFORMACJA KOLEJOWA 19 757

01.09.2010

Wrocław-Krotoszyn: zmiany w rozkładzie od 6.09 do 29.10

W związku z wykolejeniem pociągu towarowego w dniu 21.08.2010 r. i przywracaniem przejezdności na szlaku Milicz - Krośnice, w dniach 06 września - 29 października br. obowiązywał będzie zmieniony rozkład jazdy pociągów, dostosowany do uruchomionej zastępczej komunikacji autobusowej.


 

Kierunek Krotoszyn - Wrocław

1. Poc. nr 76830/1 rel. Krotoszyn (odj. 04:45) - Wrocław Główny (przyj. 07:35)
na odcinku Krotoszyn - Krośnice uruchomiona będzie zastępcza komunikacja
autobusowa;
- na odcinku Krośnice - Wrocław Główny kursuje wg zmienionego rozkładu jazdy:
Krośnice, odj. 05:49 (19 minut później),
Oleśnica, przyj. 06:37 (17 minut później), odj. 06:46 (bez zmian),
Wrocław Główny, przyj. 07:35 (bez zmian).

2. Poc. nr 76820/1 rel. Jarocin (odj. 06:50) - Wrocław Główny (przyj. 09:59)
- na odcinku Jarocin - Krotoszyn kursuje bez zmiany rozkładu jazdy;
- na odcinku Krotoszyn - Milicz kursuje wg zmienionego rozkładu jazdy:
Krotoszyn, odj. 08:23 (45 minut później),
Milicz, przyj. 08:51 (47 minut później);
na odcinku Milicz - Krośnice uruchomiona będzie zastępcza komunikacja autobusowa;
- na odcinku Krośnice - Wrocław Główny kursuje wg zmienionego rozkładu jazdy:
Krośnice, odj. 09:31 (69 minut później),
Oleśnica Rataje, odj. 10:10 (56 minut później),
Wrocław Główny, przyj. 10:55 (56 minut później).

3. Poc. nr 76822/3 rel. Jarocin (odj. 07:43) - Wrocław Główny (przyj. 10:41)
- na odcinku Jarocin - Milicz kursuje bez zmiany rozkładu jazdy;
na odcinku Milicz - Krośnice uruchomiona będzie zastępcza komunikacja autobusowa;
- na odcinku Krośnice - Wrocław Główny kursuje wg zmienionego rozkładu jazdy:
Krośnice, odj. odj. 09:31 (15 minut później),
Oleśnica Rataje, odj. 10:10 (13 minut później),
Wrocław Główny, przyj. 10:55 (14 minut później).

4. Poc. nr 76824/5 rel. Poznań Główny (odj. 13:50) - Wrocław Główny (przyj. 18:28)
- na odcinku Poznań Główny - Zduny kursuje bez zmiany rozkładu jazdy
- na odcinkuk Zduny - Milicz kursuje wg zmienionego rozkładu jazdy:
Zduny, odj. 15:46 (10 minut wcześniej),
Milicz, przyj. 16:06 (10 minut wcześniej);
na odcinku Milicz - Krośnice uruchomiona będzie zastępcza komunikacja autobusowa;
- na odcinku Krośnice - Wrocław Główny kursuje wg zmienionego rozkładu jazdy:
Krośnice, odj. 16:45 (10 minut później),
Oleśnica, przyj. 17:33 (9 minut później) / odj. 17:40 (bez zmian);
Wrocław Główny, przyj. 18:28 (bez zmian).

5. Poc. nr 76832/3 rel. Krotoszyn (odj. 18:14) - Wrocław Główny (przyj. 20:41)
na odcinku Krotoszyn - Krośnice uruchomiona będzie zastępcza komunikacja autobusowa;
- na odcinku Krośnice - Wrocław Główny kursuje wg zmienionego rozkładu jazdy:
Krośnice, odj. 19:18 (10 minut później),
Oleśnica Rataje, odj. 19:58 (7 minut później),
Wrocław Główny, przyj. 20:55 (14 minut później).

Kierunek Wrocław-Krotoszyn

6. Poc. nr 67821/0 rel. Wrocław Główny (odj. 07:29) - Krotoszyn (przyj. 10:00)
- na odcinku Wrocław Główny - Krośnice kursuje bez zmiany rozkładu jazdy;
na odcinku Krośnice - Krotoszyn uruchomiona będzie zastępcza komunikacja autobusowa.

7. Poc. nr 67825/4 rel. Wrocław Główny (odj. 13:34) - Poznań Główny (przyj. 18:21)
- na odcinku Wrocław Główny - Krośnice kursuje bez zmiany rozkładu jazdy;
na odcinku Krośnice - Milicz uruchomiona będzie zastępcza komunikacja autobusowa;
- na odcinku Milicz - Poznań Główny kursuje wg zmienionego rozkładu jazdy:
Milicz, odj. 16:14 (40 minut później),
Krotoszyn, odj. 16:41 (40 minut później),
Poznań Główny, przyj. 19:01 (40 minut później).

8. Poc. nr 67827/6 rel. Wrocław Główny (odj. 17:00) - Krotoszyn (przyj. 19:15)
- na odcinku Wrocław Główny - Krośnice kursuje bez zmiany rozkładu jazdy;
na odcinku Krośnice - Milicz uruchomiona będzie zastępcza komunikacja autobusowa;
- na odcinku Milicz - Krotoszyn kursuje wg zmienionego rozkładu jazdy:
Milicz, odj. 19:07 (20 minut później),
Krotoszyn, przyj. 19:34 (19 minut później).

Przepraszamy za utrudnienia w podróżowaniu.


Komentarze

Ten artykuł nie był jeszcze komentowany

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Najpopularniejsze

Newsletter

Skontaktuj się


INFORMACJA KOLEJOWA



dla telefonujących z kraju:
19 757 - dla abonentów sieci 
stacjonarnych i komórkowych
po polsku (24 h)

dla telefonujących z zagranicy:
00 48 39 19 757
po polsku (24 h),
in english (8-22)