Masz pytanie ? Zadzwoń: INFORMACJA KOLEJOWA 19 757

07.05.2010

Weekendowe zmiany w rozkładzie jazdy - aktualizacja

Do końca maja w każdy weekend nie będą kursowały szynobusy na trasie Jelenia Góra - Szklarska Poręba i Jelenia Góra - Zielona Góra. W ich miejsce pojadą autobusy zastępcze.



Za szynobus relacji Jelenia Góra (odj. 11:19) - Zielona Góra i z powrotem (przyj. do Jeleniej Góry 19:42), zostanie uruchomiony zastępczy skład w relacji Jelenia Góra - Węgliniec - Jelenia Góra oraz zastępcza komunikacja autobusowa na odcinku Węgliniec - Zielona Góra - Węgliniec.

Za pociągi nr 60231 rel. Jelenia Góra (odj. 7:27) - Szklarska Poręba Górna (przyj. 8:30) oraz 60230 rel. Szklarska Poręba Górna (odj. 8:38) - Jelenia Góra (przyj. 9:41) w dniach 08-09 maja 2010 r. uruchomiona zostanie zastępcza komunikacja autobusowa z pominięciem przystanków Jelenia Góra Orle, Szklarska Poręba Dolna oraz Szklarska Poręba Średnia.

Za pociągi nr 67635 rel. Jelenia Góra (odj. 11:19) - Zielona Góra (przyj. 15:19) na odcinku Jelenia Góra - Węgliniec zostanie uruchomiony zastępczy skład pociągu (EZT), który kursował będzie zgodnie z rozkładem jazdy szynobusu, tj.:
Jelenia Góra, odj. 11:19
Węgliniec, przyj. 13:04

Z uwagi na dłuższy czas przejazdu autobusu, w stosunku do szynobusu, na odcinku Węgliniec - Zielona Góra uruchomione zostaną dwa autobusy zastępcze:

1) zatrzymujący się jedynie w Żarach i Nowogrodzie Bobrzańskim,
2) zatrzymujący się na wszystkich stacjach i przystankach.

Rozkład jazdy autobusu przyspieszonego:

Węgliniec, odj. 13:15
Żary, odj. 14:10
Nowogród Bobrzański, odj. 14:45
Zielona Góra, przyj. 15:19

Rozkład jazdy autobusu, zatrzymującego się na wszystkich przystankach na trasie szynobusu:

Węgliniec, odj. 13:15
Stary Węgliniec, odj. 13:23
Jagodzin, odj. 13:32
Ruszów, odj. 13:42
Okrąglica, odj. 13:54
Iłowa Żagańska, odj. 14:02
Konin Żagański, odj. 14:15
Jankowa Żagańska, odj. 14:25
Żary Kunice, odj. 14:35
Żary, odj. 14:45
Lubanice, odj. 14:55
Bieniów, odj. 15:01
Nowogród Osiedle, odj. 15:11
Nowogród Bobrzański, odj. 15:15
Bogaczów, odj. 15:24
Koźla Kożuchowska, odj. 15:39
Letnica, odj. 15:49
Buchałów, odj. 15:59
Zielona Góra, przyj. 16:17


W drodze powrotnej autobusy kursują analogicznie.

Rozkład jazdy autobusu przyspieszonego:

Zielona Góra, odj. 15:38
Nowogród Bobrzański, odj. 16:11
Żary, przyj. 16:46 / odj. 16:57
Węgliniec, przyj. 17:52

Z autobusu przyspieszonego przesiadka na pociąg do Jeleniej Góry, kursujący zgodnie z rozkładem jazdy szynobusu: 

Węgliniec, odj. 17:56
Jelenia Góra, przyj. 19:42

Rozkład jazdy autobusu, zatrzymującego się na wszystkich przystankach na trasie szynobusu:

Zielona Góra, odj. 16:17
Buchałów, odj. 16:32
Letnica, odj. 16:42
Koźla Kożuchowska, odj. 16:52
Bogaczów, odj. 17:07
Nowogród Bobrzański, odj. 17:15
Nowogród Osiedle, odj. 17:18
Bieniów, odj. 17:27
Lubanice, odj. 17:32
Żary, odj. 17:42
Żary Kunice, odj. 17:51
Jankowa Żagańska, odj. 18:00
Konin Żagański, odj. 18:10
Iłowa Żagańska, odj. 18:23
Okrąglica, odj. 18:31
Ruszów, odj. 18:44
Jagodzin, odj. 18:54
Stary Węgliniec, odj. 19:04
Węgliniec, przyj. 19:13

Na stacji Węgliniec na pasażerów czekać będzie skomunikowany pociąg przesiadka Regio nr 60224 do Jeleniej Góry, kursujący według następującego rozkładu jazdy:

Węgliniec, odj. 19:58
Jelenia Góra, przyj. 21:36

Bez zmian kursuje szynobus relacji Jelenia Góra (odj. 14:17) - Zielona Góra (przyj. 18:04) oraz Zielona Góra (odj. 10:22) - Jelenia Góra (przyj. 14:10).

Aktualizacja:
Zmiany w rozkładzie jazdy szynobusów obowiązywać będą do końca maja. 

Źródło: Przewozy Regionalne


Komentarze

Ten artykuł nie był jeszcze komentowany

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Najpopularniejsze

Newsletter

Skontaktuj się


INFORMACJA KOLEJOWA



Koleje Dolnośląskie S.A.
tel.: + 48 76 753 51 22 (8-20)
tel.: 703 302 503 (24h) - opłata
za min. połączenia 2,08 zł brutto

Przewozy Regionalne sp. z o.o.
tel.: 782 451 992 (24h)
tel.: 703 20 20 20 (24h) - opłata
za min. połączenia 1,29 zł brutto