Masz pytanie ? Zadzwoń: INFORMACJA KOLEJOWA 19 757

21.12.2010

interREGIO na święta, Sylwestra i Trzech Króli

Dodatkowe kursy weekendowych pociągów interREGIO w wybrane dni przed świętami, Sylwestrem oraz w czasie długiego weekendu z okazji święta Trzech Króli – odpowiedzią Przewozów Regionalnych na większe zainteresowanie podróżami koleją w tym okresie.Już od wtorku 21 grudnia Przewozy Regionalne wypuszczą na trasy więcej pociągów, by zapewnić większą liczbę miejsc na trasach dalekobieżnych. W wybrane dni w kilkudziesięciu pociągach interREGIO i REGIOekspres będzie udostępnionych nawet do 25 tysięcy miejsc siedzących. Składy kursujące normalnie tylko w weekendy mają w rozkładach wpisane dodatkowe terminy przed i po świętach Bożego Narodzenia; podobnie jest z Sylwestrem, a także z długim weekendem wypadającym z okazji święta Trzech Króli – po raz pierwszy ustawowo obchodzonego jako dzień wolny.

W czwartek 23 grudnia zostanie zainaugurowane nowe bezpośrednie połączenie IR BURSZTYN z Katowic do Gdyni przez Częstochowę, Zduńską Wolę, Inowrocław i Bydgoszcz. Dodatkowe kursy w dniach szczytu przewozowego zaplanowano m.in. dla pociągów kursujących z Warszawy do Krakowa, Zakopanego, Poznania, Piły i Wrocławia, z tego ostatniego miasta także do Kielc, ponadto z Poznania do Olsztyna, a także z Bielska-Białej do Wrocławia, Poznania i Łukowa przez Warszawę. Znacznie więcej będzie pociągów na trasie z Poznania przez Wrocław, Katowice, Kraków, Rzeszów do Stalowej Woli.

Z zakupem biletu na pociągi Przewozów Regionalnych nie ma najmniejszego problemu. Warto przy tym pamiętać, że chcąc skorzystać z usług tego operatora określa się konkretny termin podróży i konkretną relację. Dzięki temu już po dokonanym zakupie można wybrać połączenie najkorzystniejsze spośród wszystkich realizowanych przez tego przewoźnika w danym dniu.

Taryfa interREGIO jest atrakcyjna cenowo i konkurencyjna wobec cen biletów innych przewoźników. Pasażerowie, mając do wyboru takie promocje, jak Ty i raz-dwa-trzy, Bilet turystyczny, REGIOpiątka, czy REGIOkarnet, mogą wyraźnie obniżyć koszt podróży, w zależności np. od liczby osób jadących razem i terminu podróży. Analogicznie podróżni korzystający z pociągów REGIO na lokalnych trasach mają do dyspozycji wiele ofert regionalnych. Najpopularniejsza promocja, jaką jest Połączenie w dobrej cenie, obejmuje już 171 relacji w całej Polsce.

(źródło: Przewozy Regionalne)


Komentarze

Ten artykuł nie był jeszcze komentowany

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Najpopularniejsze

Newsletter

Skontaktuj się


INFORMACJA KOLEJOWAKoleje Dolnośląskie S.A.
tel.: + 48 76 753 51 22 (8-20)
tel.: 703 302 503 (24h) - opłata
za min. połączenia 2,08 zł brutto

Przewozy Regionalne sp. z o.o.
tel.: 782 451 992 (24h)
tel.: 703 20 20 20 (24h) - opłata
za min. połączenia 1,29 zł brutto